گوگل ادوردز

بالابان، نگهبان جایگاه شما

یکی از فاکتورهای مهم و الزامی موفقیت در دنیای امروز تجارت، تبلیغات هدفمند است. با توجه به رشد فزاینده ی استفاده ی کاربران از اینترنت، یکی از بهترین و موثرترین روشهای تبلیغات درج آگهی در گوگل ادوردز و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است.

احتمالا می دانید که محبوبترین و پرطرفدارترین موتور جستجو در جهان، گوگل بوده و هر ایرانی در روز به طور میانگین ۵ بار در گوگل جستجو می‌کند و ۴۰ درصد کلیک کاربران بر روی لینک تبلیغ در گوگل ظاهر شده در نتایج مرتبط جستجو است. بنابراین، علاوه بر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به سرعت٬ یکی از بهترین و هدفمند ترین روش های تبلیغات استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز (Google Adwords) است.

فرم دریافت مشاوره

هدف گیری مخاطبان بالقوه

سرویس تبلیغات در گوگل بسیار هدفمند است و تبلیغات شما فقط به مخاطبینی نمایش داده میشود که دنبال محصولات شما هستند.

پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک !

تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود هزینه پرداخت می کنید و هزینه هر کلیک بر اساس نوع رقابت آن متفاوت است

نمایش رایگان تبلیغات

نمایش تبلیغ شما در گوگل رایگان بوده و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که بر روی تبلیغات شما کلیک شود.

محاسبه سریع و آسان نرخ سود

از همان اول می توانید هزینه و کارکرد تبلیغات خود را به آسانی به صورت آنلاین مشاهده و سود تقریبی خود را محاسبه کنید

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز چقدر است؟

هزینه گوگل ادز به عوامل مختلفی از جمله میزان رقابت کلمات کلیدی و نوع کسب و کار، موقعیت جغرافیایی شما ، کیفیت کمپین های تبلیغاتی شما و موارد دیگر بستگی دارد و متناسب با این گزینه ها هزینه پرداختی هم متفاوت است. در ایالات متحده متوسط ​​هزینه برای هر کلیک برای تبلیغات جستجوی گوگل برای همه صنایع ۲٫۳۲ دلار است. در کشورهای دیگر، متوسط ​​هزینه برای تبلیغات گوگل عموما بسیار پایین است.

ویژگی گوگل ادوردز در چیست؟

گوگل ادوردز از زمان شروع به کار خود نشان داد که یک ابزار بسیار کاربردی برای تجارتهایی است که سهم زیادی از اینترنت نداشته و ترافیک ورودی سایتشان از گوگل ناچیز است. لذا با استقبال گسترده مواجه شد و حتی در برخی از شرکتها به مهمترین شاهراه جذب مشتری تبدیل شد. نکته ای که در این خصوص وجود دارد این است که مشتریان جذب شده از کانال تبلیغات در گوگل ادوردز همگی دست اول هستند و در نظر دارند اولین خریدشان را از شما انجام دهند. 

گوگل ادوردز یا سئو؟ کدام برای کسب و کار ما مناسب است؟

اگر شما می خواهید فروش سریع تری داشته باشید و زودتر به درآمد برسید، یا اینکه یک حراجی، جشنواره، فروش مناسبتی و… راه انداخته و می خواهید آن را به طور موقت پیش ببرید بهترین گزینه برای شما تبلیغات در گوگل است. شما با استارت کمپین ادوردز بلافاصله در نتایج گوگل دیده می شوید. سئو روشی ارگانیک است.و روشی است که برای بلند مدت مناسب است و در کوتاه مدت ممکن است نتیجه بخش نباشد. در سئو با هدف به رتبه رساندن یک کلمه کلیدی از یک صفحه یک سری مجموعه فعالیت ها در خارج و داخل سایت صورت می گیرد.

چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

روزانه تعداد زیادی از کاربران اینترنت به جستجو در گوگل می پردازند. شما می توانید با تبلیغات کلیکی گوگل، در کمترین زمان به مرتبط ترین و بیشترین حجم مخاطبان به نسبت دیگر بستر ها دست پیدا کنید. زیرا گوگل تبلیغ شما را در زمان و مکان مناسب و با توجه به عبارت کلیدی مورد نظر شما به مخاطب دقیق کسب و کار نمایش می دهد. با استفاده از گوگل ادوردز می‌توانید کسب و کار خود را در موتور جست و جوی گوگل نمایش دهید و بیشترین بازدهی را دریافت نمایید.

خدمات گوگل ادودز بالابان چطور شروع می‌شود؟

بررسی کلمات کلیدی

تمامی کلمات کلیدی کسب‌و‌کار شما بررسی و لیست می‌شوند تا با ترتیب پیشنهاد شده در جستجو نمایش داده شوند.

بهینه سازی وب‌سایت

وب‌سایت شما به عنوان درگاه ورودی می‌تواند به گوگل‌انالیتیکس متصل شود و به این ترتیب آماده تحلیل گزارش‌ها شود.

اجرا و نظارت بر کمپین

وارد فاز مهم اجرا و نظارت دقیق بر کمپین تبلیغاتی می‌شویم و گزارشات را تحلیل می‌کنیم.

تحلیل بودجه و کلیدواژه‌ها

تمامی کلیدواژه‌ها و بودجه روزانه مشتری توسط کارشناسان ما تحلیل و آماده اجرا می‌شوند.

سوالات متداول (FAQ)

با توجه به تغییرات اخیر در قوانین گوگل ادز، دیگر امکان انجام تبلیغات در گوگل به صورت مستقیم با دامنه IR وجود ندارد و می توانید با پارک یک دامنه بین المللی بر روی دامنه اصلی خود به تبلیغ در گوگل خود ادامه دهید.

زمان ساخت و فعال شدن اکانت در حدود 1 الی 2 ساعت خواهد بود و اتمام شارژ شما بستگی به میزان شارژ مصرفی شما دارد. با شروع نمایش تبلیغ و با دریافت کلیک در صفحه اول گوگل به تدریج از شارژ اولیه کسر شده تا زمانیکه به صفر برسد. مدت زمانیکه این اتفاق می افتد بستگی به میزان شارژ اولیه و همچنین هزینه هر کلیک دریافتی دارد.

برای ایجاد حساب ادوردز، به یک آدرس ایمیل و وب سایت برای کسب و کارتان نیاز دارید. اگر وب سایتی ندارید، هنوز می توانید با AdWordsExpress، راه حل ساده Google برای تبلیغات آنلاین، تبلیغ کنید. از گوگل ادوردز express برای ساخت اکانت استفاده کنید فقط طی 15 دقیقه تبلیغ خود را ایجاد کنید.
 

همانطور که می دانید مهمترین فاکتور موثر در رتبه تبلیغ شما، میزان هزینه پیشنهادی برای هر کلیک (PPC) می باشد. برای اینکه تبلیغ شما از همه بالاتر دیده شود، باید هزینه های مربوطه بالا برده شود در نتیجه، هزینه نهایی در گوگل ادوردز افزایش می یابد. حال انتخاب با شماست که این کار انجام شود یا خیر.

تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می خواهید که اگر هر کسی در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.

faq
آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

تحلیل رایگان وب سایت شما

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ بالابان به رایگان وب سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را به شما ارائه کنند. این مشاوره رایگان شامل موارد ذیل می باشد:

شاید بهترین تبلیغ هر برندی سابقه خدماتی آن برند و رضایت مشتریانش باشد. با افتخار تجربه بالابان در اختیار شماست.