بالابان، نگهبان جایگاه شما...

گوگل ادوردز.

یکی از فاکتورهای مهم و الزامی موفقیت در دنیای امروز تجارت، تبلیغات هدفمند است. با توجه به رشد فزاینده ی استفاده ی کاربران از اینترنت، یکی از بهترین و موثرترین روشهای تبلیغات درج آگهی در گوگل ادوردز و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است.

احتمالا می دانید که محبوبترین و پرطرفدارترین موتور جستجو در جهان، گوگل بوده و هر ایرانی در روز به طور میانگین ۵ بار در گوگل جستجو می‌کند و ۴۰ درصد کلیک کاربران بر روی لینک تبلیغ در گوگل ظاهر شده در نتایج مرتبط جستجو است. بنابراین، علاوه بر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به سرعت٬ یکی از بهترین و هدفمند ترین روش های تبلیغات استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز (Google Adwords) است.

هدف گیری مخاطبان بالقوه

سرویس تبلیغات در گوگل بسیار هدفمند است و تبلیغات شما فقط به مخاطبینی نمایش داده میشود که دنبال محصولات شما هستند.

پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک !

تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود هزینه پرداخت می کنید و هزینه هر کلیک بر اساس نوع رقابت آن متفاوت است

نمایش رایگان تبلیغات

نمایش تبلیغ شما در گوگل رایگان بوده و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که بر روی تبلیغات شما کلیک شود.

محاسبه سریع و آسان نرخ سود

از همان اول می توانید هزینه و کارکرد تبلیغات خود را به آسانی به صورت آنلاین مشاهده و سود تقریبی خود را محاسبه کنید

دستاوردی از تیم بالابان مارکتینگ

تبلیغات کلیکی (PPC)

بالابان مارکتینگ با تیمی از کارشناسان حرفه‌ای و تجربی، به مشتریان خود خدمات پیکربندی، مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات در گوگل ادوردز، تحلیل عملکرد و بازاریابی دیجیتالی ارائه می‌دهد. با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید به صورت سریع و کارآمد، در بازاریابی دیجیتال به موفقیت دست یافته و بازدهی بالایی را از تبلیغات خود به دست آورید.

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یا سئو؟ کدام برای کسب و کار ما مناسب است؟

اگر شما می خواهید فروش سریع تری داشته باشید و زودتر به درآمد برسید، یا اینکه یک حراجی، جشنواره، فروش مناسبتی و… راه انداخته و می خواهید آن را به طور موقت پیش ببرید بهترین گزینه برای شما تبلیغات در گوگل است. شما با استارت کمپین ادوردز بلافاصله در نتایج گوگل دیده می شوید.

سئو روشی ارگانیک است برای بلند مدت مناسب است و در کوتاه مدت ممکن است نتیجه بخش نباشد. در سئو با هدف به رتبه رساندن یک کلمه کلیدی از یک صفحه یک سری مجموعه فعالیت ها در خارج و داخل سایت صورت می گیرد.

چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

روزانه تعداد زیادی از کاربران اینترنت به جستجو در گوگل می پردازند. شما می توانید با تبلیغات کلیکی گوگل، در کمترین زمان به مرتبط ترین و بیشترین حجم مخاطبان به نسبت دیگر بستر ها دست پیدا کنید. زیرا گوگل تبلیغ شما را در زمان و مکان مناسب و با توجه به عبارت کلیدی مورد نظر شما به مخاطب دقیق کسب و کار نمایش می دهد. با استفاده از گوگل ادوردز می‌توانید کسب و کار خود را در موتور جست و جوی گوگل نمایش دهید و بیشترین بازدهی را دریافت نمایید.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز چقدر است؟

هزینه گوگل ادز به عوامل مختلفی از جمله میزان رقابت کلمات کلیدی و نوع کسب و کار، موقعیت جغرافیایی شما ، کیفیت کمپین های تبلیغاتی شما و موارد دیگر بستگی دارد و متناسب با این گزینه ها هزینه پرداختی هم متفاوت است. در ایالات متحده متوسط ​​هزینه برای هر کلیک برای تبلیغات جستجوی گوگل برای همه صنایع ۲٫۳۲ دلار است. در کشورهای دیگر، متوسط ​​هزینه برای تبلیغات گوگل عموما بسیار پایین است.

ویژگی گوگل ادوردز در چیست؟

گوگل ادوردز از زمان شروع به کار خود نشان داد که یک ابزار بسیار کاربردی برای تجارتهایی است که سهم زیادی از اینترنت نداشته و ترافیک ورودی سایتشان از گوگل ناچیز است. لذا با استقبال گسترده مواجه شد و حتی در برخی از شرکتها به مهمترین شاهراه جذب مشتری تبدیل شد. نکته ای که در این خصوص وجود دارد این است که مشتریان جذب شده از کانال تبلیغات در گوگل ادوردز همگی دست اول هستند و در نظر دارند اولین خریدشان را از شما انجام دهند.

بررسی کلمات کلیدی

تمامی کلمات کلیدی کسب‌و‌کار شما بررسی و لیست می‌شوند تا با ترتیب پیشنهاد شده در جستجو نمایش داده شوند.

بهینه سازی وب‌سایت

وب‌سایت شما به عنوان درگاه ورودی می‌تواند به گوگل‌انالیتیکس متصل شود و به این ترتیب آماده تحلیل گزارش‌ها شود.

اجرا و نظارت بر کمپین

وارد فاز مهم اجرا و نظارت دقیق بر کمپین تبلیغاتی می‌شویم و گزارشات را تحلیل می‌کنیم.

تحلیل بودجه و کلیدواژه‌ها

تمامی کلیدواژه‌ها و بودجه روزانه مشتری توسط کارشناسان ما تحلیل و آماده اجرا می‌شوند.

Made by Ballaban

برخی از نمونه های اجرا شده

برای مشاهده کامل نمونه کارهای خدمات گوگل ادوردز بالابان مارکتینگ، به تصاویر زیر را لمس کنید. همچنین جهت دریافت راهنمای رایگان بازاریابی دیجیتال و آشنایی با خدمات دیگر شرکت ما، فرم تماس با ما را پر کنید و منتظر پاسخ کارشناسان بالابان باشید.

طراحی سایت برای خدمات بازرگانی

امروزه در عصر دیجیتال، وب سایت یک شرکت اولین نقطه تماس با مشتریان است. بنابراین، داشتن وب سایت حرفه ای و زیبا برای ایجاد تاثیر اولیه بسیار مهم است. فراتک، یک شرکت بازرگانی، این موضوع را به خوبی درک کرد و با بالابان مارکتینگ، پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی را برای اصلاح و ری دیزاین وب سایت خود، آغاز کردند.

طراحی لندینگ پیج برای ادوردز

ورنا تعمیر با هدف اجرا کمپین های ادوردز می دانست که به وب سایتی نیاز دارد که به طور خاص برای این کمپین طراحی شود. آن زمان بود که آنها به بالابان مارکتینگ، برای خدمات طراحی لندینگ پیج برای ادوردز، روی آوردند.

طراحی وبسایت برای فروش لوازم یدکی

طراحی وبسایت برای فروش لوازم یدکی

مجموعه ساسکو در راستای اجرای اهداف خود وظیفه طراحی وبسایت برای فروش لوازم یدکی را به بالابان مارکتینگ سپرد. به منظور ایجاد یک وب سایت بهینه، تیم بالابان ابتدا وب سایت های شرکت های رقیب در این صنعت را تجزیه و تحلیل کرد تا اجزای کلیدی را که می تواند در سایت ساسکو گنجانده شود، را شناسایی کند.

FAQs

سوالات پیش از خرید

با مطالعه پاسخ به این سوالات می‌توانید با خدمات ما بیشتر آشنا شده و اطلاعات کافی جهت تصمیم‌گیری مناسب درباره همکاری با ما را کسب کنید. این سوالات شامل موارد مختلفی مانند هزینه‌های طراحی سایت، نحوه طراحی وبسایت، استفاده از CMS، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و… می‌شوند.

زمان ساخت و فعال شدن اکانت در حدود 1 الی 2 ساعت خواهد بود و اتمام شارژ شما بستگی به میزان شارژ مصرفی شما دارد. با شروع نمایش تبلیغ و با دریافت کلیک در صفحه اول گوگل به تدریج از شارژ اولیه کسر شده تا زمانیکه به صفر برسد. مدت زمانیکه این اتفاق می افتد بستگی به میزان شارژ اولیه و همچنین هزینه هر کلیک دریافتی دارد.
با توجه به تغییرات اخیر در قوانین گوگل ادز، دیگر امکان انجام تبلیغات در گوگل به صورت مستقیم با دامنه IR وجود ندارد و می توانید با پارک یک دامنه بین المللی بر روی دامنه اصلی خود به تبلیغ در گوگل خود ادامه دهید.

برای ایجاد حساب ادوردز، به یک آدرس ایمیل و وب سایت برای کسب و کارتان نیاز دارید. اگر وب سایتی ندارید، هنوز می توانید با AdWordsExpress، راه حل ساده Google برای تبلیغات آنلاین، تبلیغ کنید. از گوگل ادوردز express برای ساخت اکانت استفاده کنید فقط طی 15 دقیقه تبلیغ خود را ایجاد کنید.

همانطور که می دانید مهمترین فاکتور موثر در رتبه تبلیغ شما، میزان هزینه پیشنهادی برای هر کلیک (PPC) می باشد. برای اینکه تبلیغ شما از همه بالاتر دیده شود، باید هزینه های مربوطه بالا برده شود در نتیجه، هزینه نهایی در گوگل ادوردز افزایش می یابد. حال انتخاب با شماست که این کار انجام شود یا خیر.
تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می خواهید که اگر هر کسی در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” تبلیغ سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.

بله، خدمات گوگل ادوردز بالابان برای تبلیغات در دسته‌بندی‌های خاص مثل صنعت سفر و گردشگری مناسب هستند. در حقیقت، با استفاده از این سرویس، می‌توانید به صورت دقیق تبلیغات خود را به مخاطبانی که به دنبال سفر و گردشگری هستند، هدف گذاری کنید.

قابلیت هدف‌گذاری دقیق در خدمات گوگل ادوردز بالابان، به شما امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند به مخاطبانی که در صنعت سفر و گردشگری فعالیت می‌کنند، نشان دهید. همچنین، با استفاده از فرمت‌های تبلیغاتی مناسب مثل تبلیغات شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات تصویری و تبلیغات کلیکی، می‌توانید به بهترین نتیجه در تبلیغات خود برسید.

بنابراین، با توجه به قابلیت هدف‌گذاری دقیق و دسترسی به نوعی مخاطبان خاص در خدمات گوگل ادوردز بالابان، می‌توانید به بهترین شکل از این سرویس برای تبلیغات در صنعت سفر و گردشگری استفاده کنید.

برای بهره‌مندی از کارایی خدمات گوگل ادوردز بالابان در بهینه‌سازی تبلیغات، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

تحلیل و شناسایی نیازهای مشتری

پیش از شروع به کار با خدمات گوگل ادوردز بالابان، باید نیازهای مشتری خود را به دقت شناسایی کنید. از جمله نیازهای مشتریان می‌توان به نوع محصول و خدمات، بازار هدف، رقبای صنعتی و بودجه تبلیغاتی اشاره کرد.

تهیه و استفاده از کلمات کلیدی مناسب

سلیقه و تجربه مخاطبان همواره در تغییر است، بنابراین بهتر است از کلمات کلیدی مناسب و بازدیدکننده استفاده کنید. با استفاده از ابزار گوگل ادوردز بالابان، می‌توانید کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغات خود را شناسایی کنید.

تنظیم هدف‌گذاری دقیق

به منظور به دست آوردن نتایج بهتر از تبلیغات خود، باید هدف‌گذاری دقیقی داشته باشید. برای مثال، می‌توانید هدف خود را بر روی کلیک روی آگهی یا تعامل با تبلیغات تنظیم کنید تا نتایج بهتری بدست آورید.

استفاده از فرمت‌های تبلیغاتی مناسب

از جمله فرمت‌های تبلیغاتی مناسب می‌توان به تبلیغات شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات گوگل شبکه جستجو و تبلیغات تصویری اشاره کرد. با انتخاب فرمت مناسب برای تبلیغات خود، نتایج بهتری خواهید داشت.

مدیریت و بروزرسانی دائمی تبلیغات

برای بهره‌مندی از کارایی خدمات گوگل ادوردز بالابان در بهینه‌سازی تبلیغات، لازم است که تبلیغات خود را مدیریت و بروزرسانی دائمی کنید. این کار می‌تواند شامل تغییر کلمات کلیدی، تنظیم هدف‌گذاری، تغییر فرمت تبلیغاتی و مدیریت بودجه تبلیغاتی باشد.

استفاده از خدمات گوگل ادوردز بالابان نیاز به داشتن تجربه در حوزه تبلیغات ندارد. با این حال، آشنایی با مفاهیم پایه‌ای تبلیغاتی و عملکرد تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو می‌تواند بسیار مفید باشد.

خدمات گوگل ادوردز بالابان به شما امکان می‌دهد تبلیغات خود را با انواع فرمت‌ها و هدف‌گذاری‌های مختلف مدیریت کنید و به بهترین نتیجه رسید. همچنین، با استفاده از ابزارهای موجود در گوگل ادوردز بالابان می‌توانید بودجه تبلیغاتی را بهینه کنید و با تحلیل داده‌ها به بهترین روش‌های تبلیغاتی برای کسب و کار خود دست یابید.

بنابراین، در کل، عدم تجربه در حوزه تبلیغات موانعی برای استفاده از خدمات گوگل ادوردز بالابان نیست؛ با امکانات و ابزارهای موجود در این سرویس، شما می‌توانید به صورت حرفه‌ای تبلیغات خود را مدیریت کنید.

خدمات گوگل ادوردز بالابان برای کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها نیز قابل استفاده است. در حقیقت، با توجه به قابلیت‌های موجود در این سرویس، کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها می‌توانند به راحتی تبلیغات خود را مدیریت کنند و به بهترین نتیجه دست یابند.

با استفاده از خدمات گوگل ادوردز بالابان، کسب و کارها می‌توانند به صورت هدفمند تبلیغات خود را با هدف جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و ارتقای شناخت برند مدیریت کنند. همچنین، با توجه به قابلیت هدف‌گذاری دقیق در این سرویس، می‌توانید تبلیغات خود را به صورت مستقیم به مخاطبان مورد نظر خود هدف گذاری کنید و نتایج بهتری را بدست آورید.

بنابراین، خدمات گوگل ادوردز بالابان برای کسب و کارهای کوچک و استارتاپی که به دنبال افزایش فروش، جذب مشتریان و ارتقای شناخت برند خود هستند، بسیار مناسب است.

خدمات گوگل ادوردز بالابان برای تبلیغات کالاهای خاص و محدود نیز مناسب هستند. در حقیقت، با استفاده از این سرویس می‌توانید تبلیغات خود را به صورت دقیق تنظیم کنید و به مخاطبان مورد نظر خود هدف گذاری کنید.

برای مثال، اگر کسب و کار شما کالایی را با طراحی و ویژگی‌های خاص تولید می‌کند، می‌توانید با استفاده از خدمات گوگل ادوردز بالابان تبلیغات خود را به صورت دقیق به مخاطبانی که به دنبال همین نوع کالا هستند، هدف گذاری کنید. همچنین، با استفاده از قابلیت هدف‌گذاری جغرافیایی در این سرویس، می‌توانید تبلیغات خود را به صورت محدود به مناطق خاص هدف گذاری کنید.

بنابراین، با توجه به قابلیت هدف‌گذاری دقیق و تنظیم تبلیغات به صورت خاص در خدمات گوگل ادوردز بالابان، می‌توانید به بهترین شکل از این سرویس برای تبلیغات کالاهای خاص و محدود خود استفاده کنید.

آتــش
از آتـش گُر میگیرد...

اعتماد شما، نتیجه تلاش‌های تیم بالابان برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت است.

در جریان انجام هر پروژه، تلاش می‌کنیم تا با بهره‌گیری از تجربیات پیشین و بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت، به مشتریان خود خدمات با کیفیت و قابل اعتماد ارائه دهیم. این رویکرد به ما کمک کرده است که بتوانیم با افتخار به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و با تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت شناخته شویم.

Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers

تحلیل رایگان وب سایت شما

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ بالابان به رایگان وب سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را به شما ارائه کنند.