به عمل کار برآید؛ به سخن‌دانی نیست!

بالابان مارکتینگ با موفقیت توانسته‌ به مشتریان خود، خدمات متنوعی را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه نماید. مشتریانی که درصد بسیار بالایی از آنها خدمات بالابان مارکتینگ را برای کسب‌ و کار خود مفید دانسته و همکاری موثری را با ما داشته اند. در اینجا می‌توانید سوابق بالابان مارکتینگ را در مواردی همچون: طراحی وبسایت، خدمات بهینه سازی سایت(سئو)، تولید محتوا، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و… مشاهده کنید.

طراحی سایت تک صفحه ای
در چشم‌انداز رقابتی دنیای دیجیتال، حضور قوی آنلاین برای رونق کسب‌وکارها بسیار مهم است. NED Holding، یک برند مشهور در هلند است، که اهمیت انجام طراحی سایت تک صفحه ای برای نمایش موثر خدمات و شرکت های فرعی خود را نیاز دید. هلدینگ NED با چشم اندازی برای جذب مخاطبان خود و سرعت بخشیدن به موفقیت آنها، به دنبال تخصص بالابان، یک آژانس بازاریابی دیجیتال قابل اعتماد بود.
طراحی سایت تصفیه آب
به منظور گسترش دامنه و افزایش حضور آنلاین خود، پیوروات با بالابان مارکتینگ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال مشهور همکاری را برای طراحی سایت تصفیه آب کرد. این کیس استادی به بررسی داستان پروژه طراحی وب سایت فروشگاهی پیوروات و همکاری موفق بین پیوروات و بالابان مارکتینگ می پردازد.
طراحی سایت فروشگاه قطعات
با درک اهمیت طراحی سایت فروشگاه قطعات ، تهران اپلاینس با بالابان مارکتینگ برای طراحی پلت فرم آنلاین خود همکاری را آغاز کرد. هدف ایجاد یک وب سایت جذاب بود که نه تنها طیف گسترده ای از قطعات لوازم خانگی را به نمایش بگذارد، بلکه یک تجربه مرور راحت و بصری را برای مشتریان خود فراهم کند. با تخصص در طراحی وب سایت و درک عمیق از صنعت لوازم خانگی، بالابان مارکتینگ انتخاب عالی برای انجام این پروژه بود.
Trike Factory Japan یک کارخانه ژاپنی است که در Seto City ، Aichi Prefecture واقع شده است. 18 سال از فعالیت و برنامه ریزی و تولید انواع مختلف وسائط نقلیه می گذرد. این مجموعه هر روز سخت تلاش می کند تا چیزهایی را که دوستداران وسائط نقلیه خوشحال می کند ، زا طراحی و تولید کند.
  • All
  • بهینه سازی سایت (سئو)
  • تولید محتوا
  • طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی
  • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
  • گوگل ادز