نگهبان جایگاه شما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

بالابان مارکتینگ اینجاست تا همانند پرنده شکاری بالابان نماد ایران باستان ، آغازگر یک روایت با ارزش باشد.
بالابان نماد ایران
بالابان نماد ایران
بالابان مارکتینگ یک آژانس بازاریابی دیجیتال است که در رشد و موفقیت کسب و کارها در دنیای آنلاین بیشترین تمرکز را دارد. ماموریت بالابان ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال درجه یک است که نتایج رضایتمندی را به همراه دارد. چشم انداز ما تبدیل شدن به یک نیروی پیشرو در صنعت بازاریابی دیجیتال است که به دلیل خلاقیت، تخصص و توانایی و ارائه نتایج استثنایی شناخته شده است. در بالابان، ما برای همکاری و نوآوری ارزش قائل هستیم و متعهد به ایجاد روابط قوی با مشتریان خود بر اساس اعتماد و احترام متقابل هستیم.

کسب و کار خود را به بالابان بسپارید.

ماموریت، ارزش ها و چشم انداز بالابان مارکتینگ

ماموریت ما

بالابان مارکتینگ می کوشد تا ارزشمند باشد، اثربخش و تسهیلگر باشد، در برابر اصول اخلاقی و حرفه‌ای سخت محکم و در ارتباط و تعاملات، نرمی و سهولت را در نظر بگیرد.

ارزش های سازمانی

در بالابان مارکتینگ، ما برای یکپارچگی، همکاری، نوآوری و برتری ارزش قائل هستیم. ما در تلاش برای ایجاد روابط قوی با مشتریان خود بر اساس اعتماد و احترام متقابل هستیم.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک مجموعه ارائه دهنده پیشرو در خدمات بازاریابی دیجیتال شناخته شویم که به دلیل خلاقیت، تخصص و تعهد و ارائه نتایج پیش بینی شده، بین مشتریان خود شناخته شده است.

موفقیت در انتظار شماست

پتانسیل مجازی بیزینس خود را به حداکثر برسانید

با بالابان مارکتینگ پتانسیل آنلاین خود را به حداکثر برسانید. در عصر دیجیتال امروزی، حضور آنلاین موثر برای کسب و کارها در هر اندازه و ظرفیتی ضروری است.

در بالابان مارکتینگ، ما اهمیت استفاده از بازاریابی دیجیتال به منظور رشد و موفقیت را درک می کنیم. تیم کارشناسان ما با شما همکاری خواهند کرد تا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مفید را ایجاد و پیاده سازی کنند، تا پتانسیل آنلاین شما را به حداکثر رساند  و به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک می کند.

از بهینه‌سازی موتورهای جستجو و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی گرفته تا کمپین‌های تبلیغات کلیکی و تولید محتوا، ما ابزارها و تخصص‌هایی برای کمک به موفقیت شما در دنیای آنلاین داریم.

Ballaban Marketing Office
سئو بالابان مارکتینگ
بالابان مارکتینگ

006

سال فعالیت در کنار

354

مشتری خرسند در

008

کشور مختلف

شاهین بالابان

رویکردی مناسب برای بازاریابی دیجیتال

استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

استراتژی‌های خلاقانه و مؤثر در بازاریابی دیجیتال، هسته اصلی فعالیتی است که ما در بالابان مارکیتنگ انجام می‌دهیم. ما به خوبی می دانیم که هر کسب و کاری منحصر به فرد است، بنابراین به یک رویکرد مناسب برای بازاریابی دیجیتال نیاز دارد.

تیم کارشناسان ما با شما همکاری خواهند کرد تا یک استراتژی سفارشی ایجاد کنید که از جدیدترین ابزارها و تکنیک ها برای رسیدن به اهداف شما استفاده می کند.

از کمپین های سوشال و اینفلوئنسر مارکتینگ گرفته تا تولید محتوا جذاب و تبلیغات هدفمند، ما خلاقیت و تخصص مورد نیاز شما را داریم تا به کسب و کار شما کمک کنیم در دنیای شلوغ آنلاین بیشتر دیده شود.

با بالابان مارکتینگ ، آسوده خاطر هستید که انرژی و زمان شما در بازاریابی دیجیتال کسب و کار شما در دستان مورد اعتمادی است.

FAQs

سوالات متداول

با توجه به اینکه کسب و کار شما در کدام حوزه و صنعتی فعالیت می‌کند، راهکارهای بازاریابی دیجیتال متفاوت می‌شوند. برای اینکه ما بتوانیم با فضای کسب و کار شما و اهداف شما پروپوزال اختصاصی خود را دریافت کنید.
بالابان یک آکادمی ارائه دهنده خدمات دیجیتال است که کسب و کار آنلاین شما را بررسی می‌کند و براساس استراتژی مناسب حوزه فعالیت شما، راهکارهای استفاده از کانال بازاریابی دیجیتال مانند سئو (سرچ ارگانیک در گوگل)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای فنی و بصری، تبلیغات در گوگل را ارائه می‌دهد.
این سوال نمی‌تواند یک جواب مشخصی داشته باشد و بستگی دارد به اینکه کسب و کار شما چیست و چه اهدافی برای شما اهمیت دارد، مثلا افزایش تعداد لید یا افزایش فروش! اما به طور کلی اگر فرایند و برنامه بازاریابی درستی برای شما تعیین شده باشد امکان دستیابی به اهداف شما به زودی به تحقق می‌پیوندد.
ما در بالابان به شما این اطمینان را می‌دهیم که از بهترین کیفیت خدمات دیجیتال مارکتینگ با مناسب‌ترین قیمت نسبت به سایرین بهره‌مند خواهید شد.  درصورت تمایل به همکاری، بالابان ساز و کار اجرایی را تسهیل کرده است تا پروژه توسعه‌ی کسب و کار شما در سریعترین زمان آغاز گردد.
در ابتدا با مشاورین متخصص ما تماس حاصل نمایید و شرحی از آنچه که مورد نظر کسب و کار شماست ارائه دهید، سپس در زمان مشخصی برنامه ای برای انجام کارهای مربوطه برای شما ارسال می‌شود، سپس روند آغاز روی پروژه نیز مشخص خواهد شد.

پاسخ کوتاه و قطعی به این سوال بله است. ممکن است تصور عموم این باشد که تنها کسب و کارهای مدرن و آنلاین به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند و یا اینکه ورود به این عرصه فقط برای شرکت‌های بزرگ مناسب است، اما فارغ از اندازه سازمان یا و نوع کسب و کار، بازاریابی دیجیتال مناسب برای شما یک مزیت رقابتی به حساب خواهد آمد.

رشد تجاری شما منوط به جذب مشتریان بیشتر است و دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کند تا به مخاطبان خود بیشتر نزدیک شوید و مشتریان بیشتری بدست بیاورید.

خدمات استثنایی برای کسب و کارها

تیم قدرتمند بالابان...

توجه به جزئیات و خلاقیت وجه تمایز بالابان است. ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین نتایج را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

تیم بالابان مارکتینگ

پوریا اخضری

طراح وب و SEM

تیم بالابان مارکتینگ

محمد مفیدی

تولید محتوا و SEO

تیم بالابان مارکتینگ

تارا نائین

سوشال مارکتینگ

سپاسگزاریم

اعتماد شما

بالابان مارکتینگ سال‌هاست با ارائه خدمات استثنایی و نتایجی فراتر از انتظار به مشتریان خود، رضایت شما را در اولویت کاری خود قرار داده است.

Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers
Ballaban Customers