آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

بالابان

بالابان در حقیقت از بزرگ‌ترین انواع شاهین و از محبوب ترین پرندگان شکاری است. بالابان در کنار لاچین، شنقار و شاهین بلوچی در زیر سرده شاهین‌های مقدس (Hierofalcon) قرار می‌گیرد. همچنین دهخدا احتمال یکی بودن این پرنده با پرنده وارغن، که در اوستا از آن یاد شده را می‌دهد.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ بالابان

نگهبان جایگاه شما…

آکادمی دیجیتال مارکتینگ بالابان اینجاست تا همانند پرنده شکاری بالابان نماد ایران باستان ، آغازگر یک روایت با ارزش باشد.
آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

ماموریت ما

آکادمی دیجیتال مارکتینگ بالابان می کوشد تا ارزشمند باشد، اثربخش و تسهیلگر باشد، در برابر اصول اخلاقی و حرفه‌ای سخت محکم و در ارتباط و تعاملات، نرمی و سهولت را در نظر بگیرد. ترکیب این ظرفیت‌ها منجر به دستیابی مجموعه بالابان به هدف خود یعنی رضایت شما می‌شود.

طراحی وب سایت

طراحی سایت می‌تواند اعتبار کسب و کار شما باشد. البته نه هر سایتی. وب سایت می‌تواند نشان دهنده وسعت کسب و کار شما باشد. این فقط پوسته بیرونی کار است. به کمک وبسایت‌تان است که می‌توانید برندتان را معرفی کنید و وجهه و تصویرش را به سایرین نشان بدهید. 

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان
آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه‌ سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) ، در حقیقت رعایت نکاتی‌ست، که باعث می شود تا کاربران گوگل پس از جستجو در مورد مطالب مورد نیازشان با وبسایت شما روبرو شوند. رسیدن به چنین جایگاهی به تنهایی ساده نیست، اما نگران نباشید چون بالابان با شماست. 

گوگل ادوردز

علی رغم گرانی ارز، همچنان یکی از بهترین کانال های تبلیغات و فروش، گوگل ادز (Adwords) است. تبلیغات درست و پرفورمنس مارکتینگ آرزوی هر کسب و کاری است. بالابان هم سعی می‌کند تا بودجه تبلیغات و بازاریابی شما را به بهترین نحو مدیریت کند تا هم رضایت شما را به دست آورد و هم به مخاطبان، تبلیغات درستی را نشان دهد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان
آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

سوشال مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی ظرفیت‌های بسیاری برای همه کسب‌و‌کار‌ها دارند، ظرفیت‌هایی برای برندسازی، فروش مستقیم، ایجاد ارتباط و گسترش شبکه‌های کاری و خوشبختانه برای همه این‌ها هم شبکه‌های اجتماعی مخصوص به خود وجود دارد. امروزه بسیاری از شرکت‌ها آگهی‌های کاریابی متداول را کنار گذاشته‌اند و حتی نیرو‌های متخصص خودشان را از شبکه اجتماعی تخصصی لینکدین شکار می‌کنند. و این نشان دهده اهمیت روز افزون شبکه های اجتماعی است.

تولید محتوا

امروز تمام تلاش کسب‌و‌کار‌ها این است که با محتوای دست اول و متناسبی که تولید می‌کنند قبل از این‌که مشتری دست به دامان رسانه‌ها، سایت‌ها و کانال‌های ارتباطی دیگر شود تا در مورد آن‌ها اطلاعات کسب کنند مستقیم سراغ خودشان بیاید.

کسب‌و‌کار‌های پیشتاز در دنیا امروزه خودشان رسانه‌دار هم هستند، وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلفی برای انتشار و رساندن محتوایی که تولید می‌کنند به دست مشتریان بالقوه و بالفعلشان دارند که تمام این ویژگی ها را به لطف اینترنت و تولید محتوا به دست آورده‌اند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

سوالات متداول (FAQ)

بالابان یک آکادمی ارائه دهنده خدمات دیجیتال است که کسب و کار آنلاین شما را بررسی می‌کند و براساس استراتژی مناسب حوزه فعالیت شما، راهکارهای استفاده از کانال بازاریابی دیجیتال مانند سئو (سرچ ارگانیک در گوگل)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای فنی و بصری، تبلیغات در گوگل را ارائه می‌دهد.

با توجه به اینکه کسب و کار شما در کدام حوزه و صنعتی فعالیت می‌کند، راهکارهای بازاریابی دیجیتال متفاوت می‌شوند. برای اینکه ما بتوانیم با فضای کسب و کار شما و اهداف شما پروپوزال اختصاصی خود را دریافت کنید.

این سوال نمی‌تواند یک جواب مشخصی داشته باشد و بستگی دارد به اینکه کسب و کار شما چیست و چه اهدافی برای شما اهمیت دارد، مثلا افزایش تعداد لید یا افزایش فروش! اما به طور کلی اگر فرایند و برنامه بازاریابی درستی برای شما تعیین شده باشد امکان دستیابی به اهداف شما به زودی به تحقق می‌پیوندد.

ما در بالابان به شما این اطمینان را می‌دهیم که از بهترین کیفیت خدمات دیجیتال مارکتینگ با مناسب‌ترین قیمت نسبت به سایرین بهره‌مند خواهید شد.  درصورت تمایل به همکاری، بالابان ساز و کار اجرایی را تسهیل کرده است تا پروژه توسعه‌ی کسب و کار شما در سریعترین زمان آغاز گردد.

در ابتدا با مشاورین متخصص ما تماس حاصل نمایید و شرحی از آنچه که مورد نظر کسب و کار شماست ارائه دهید، سپس در زمان مشخصی برنامه ای برای انجام کارهای مربوطه برای شما ارسال می‌شود، سپس روند آغاز روی پروژه نیز مشخص خواهد شد.

پاسخ کوتاه و قطعی به این سوال بله است. ممکن است تصور عموم این باشد که تنها کسب و کارهای مدرن و آنلاین به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند و یا اینکه ورود به این عرصه فقط برای شرکت‌های بزرگ مناسب است، اما فارغ از اندازه سازمان یا و نوع کسب و کار، بازاریابی دیجیتال مناسب برای شما یک مزیت رقابتی به حساب خواهد آمد. رشد تجاری شما منوط به جذب مشتریان بیشتر است و دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کند تا به مخاطبان خود بیشتر نزدیک شوید و مشتریان بیشتری بدست بیاورید.

پاسخی برای سوال خود نیافتید؟