طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

طراحی سایت برای فروشندگان خودرو (Website Design Services for Car Dealers) برای برند JAPTEC واقع در کشور ژاپن، JAPTEC یک برند برجسته واقع در ناگویا، ژاپن است که در تولید اسکوترهای با کیفیت تخصص دارد. آقای مهدی زندی مقدم به عنوان مالک و مدیر عامل JAPTEC به دنبال آن بود که حضور اینترنتی برند خود را برای فروش بیشتر تقویت کند.

پس از اینکه متوجه شد که وب سایت قدیمی آنها کند بارگذاری می شود و در متریک آپ تایم (Uptime) و در دسترس بودن ضعیف است، با بالابان مارکتینگ، یک شرکت بازاریابی دیجیتال که خدمات طراحی وب سایت را ارائه می دهد، تماس گرفت.

معرفی JAPTEC

آقای مهدی زندی مقدم در سمت مدیرعامل شرکت JAPTEC ، با استفاده از تجربیات خود در زمینه کنترل و ابزار دقیق، به عنوان یکی از عوامل مهم در توسعه فناوری و ارتقاء کیفیت محصولات شرکت، فعالیت دارد. وی با تلاش برای ارتقای کیفیت و ایجاد روابط تجاری با سایر شرکت‌ها در سطح جهانی، در پی توسعه و گسترش بازار شرکت JAPTEC است.

آقای زندی مقدم، یکی از مهندسان برجسته و مشهور ایرانی در صنعت کنترل ابزار دقیق است. می‌توان آقای زندی مقدم را یکی از متخصصان برجسته در این صنعت در سطح جهانی دانست. او همچنین به عنوان مدیرعامل شرکت ژاپنی JAPTEC فعالیت می‌کند. در سال 2017 با هدف توسعه و گسترش فعالیت اینترنتی، شرکت JAPTEC ، به همکاری با بالابان مارکتینگ پرداخت.

طراحی سایت برای فروشندگان خودرو
طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

شروع پروژه طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

وب‌سایت قدیمی بر روی یک قالب قدیمی راه‌اندازی شده بود و امکانات بسیار ضعیفی داشت و در نتیجه از سرعت پایینی برخوردار بود. این عوامل بر سئوی وب سایت تاثیر منفی می گذاشت و در نهایت منجر به فروش پایین مجموعه شده بود. برای حل این مشکلات، بالابان مارکتینگ پیشنهاد مهاجرت به CMS جدید وردپرس را برای افزایش سرعت، آپ تایم سرور و عملکرد کلی بهتر را داد.

طراحی سایت روی سرور لوکال

فرآیند طراحی مجدد بر روی یک سرور لوکال انجام شد تا بالابان مارکتینگ مطمئن شود که تمام تغییرات لازم قبل از مهاجرت به سرور آنلاین انجام شده باشد. پس از تست گسترده و تایید مشتری، وب سایت جدید به سرور آنلاین منتقل شد. وب سایت بازطراحی شده به طور قابل توجهی زمان بارگذاری را بهبود بخشیده و در نتیجه نتایج سئو بهتری را می توانست کسب کند.

اولین قدمی که بالابان مارکتینگ برداشت، انتقال وب‌سایت قدیمی به یک سیستم مدیریت محتوا وردپرس جدید برای اطمینان از سرعت و آپ‌تایم بهتر بود. فرآیند طراحی مجدد بر روی یک سرور محلی انجام شد، جایی که تمام تغییرات لازم قبل از مهاجرت به سرور زنده انجام شد. در نتیجه زمان بارگذاری وب سایت به میزان قابل توجهی بهبود یافت که تأثیر مثبتی بر سئوی وب سایت داشت.

طراحی سایت برای فروشندگان خودرو
طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

خدمات SEO

به طور کلی، طراحی وب سایت و خدمات SEO بالابان مارکتینگ به JAPTEC کمک کرد تا حضور اینترنتی خود را بهبود بخشد، که منجر به فروش بهتر و افزایش مشتریان شد. بالابان با استفاده از آخرین شیوه‌های طراحی وبسایت و تکنیک‌های SEO، به JAPTEC کمک کرد تا به اهداف تجاری خود دست یابد و از رقبای خود جلوتر بماند.

خدمات پروژه طراحی سایت برای فروشندگان خودرو به JAPTEC کمک کرد تا بر چالش هایی که در وب سایت قدیمی خود با آن مواجه بودند غلبه کنند. JAPTEC با بهبود سرعت و آپ تایم وب سایت توانست تجربه کاربری بهتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که نتیجه آن افزایش فروش بود.

طراحی سایت برای لیزینگ خودرو

با ظهور تجارت الکترونیک و خرید آنلاین، حضور اینترنتی برای مشاغلی که می خواهند در رقابت باقی بمانند بسیار مهم است. این امر به ویژه برای مشاغلی فعال در حوزه فروش خودرو و لیزینگ خودرو صادق است، جایی که مشتریان اغلب قبل از خرید، تحقیقات گسترده ای را به صورت آنلاین انجام می دهند.

با همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال حرفه ای مانند بالابان مارکتینگ، کسب و کارها می توانند از طیف گسترده ای از خدمات از جمله طراحی وب سایت، سئو، تولید محتوا، مدیریت رسانه های اجتماعی و غیره بهره مند شوند. این سرویس‌ها برای کمک به کسب‌وکارها طراحی شده‌اند تا حضور اینترنتی خود را بهبود بخشند، و در نهایت فروش بیشتری داشته باشند.

علاوه بر طراحی سایت برای فروشندگان خودرو، بالابان مارکتینگ روی بهبود سئوی JAPTEC نیز کار کرد و مطمئن شد که وب سایت آنها در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالاتری دارد. این امر به JAPTEC اجازه داد تا ترافیک ارگانیک (Organic Traffic) بیشتری را جذب کند که منجر به افزایش فروش شد.

ریپورتاژهایی Viral

در ادامه همکاری، بالابان مارکتینگ اقدام به تولید ریپورتاژهایی کرد که ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات JAPTEC را به شکل جذابی ارائه می کرد، ریپورتاژهای نوشته شده در رسانه‌های خبری محلی ژاپن منتشر شد که در برخی موارد به ویروسی شدن (Viral) برند کمک کرد. این امر به افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) و جذب مشتریان بیشتر برای وب سایت کمک کرد.

طراحی سایت برای فروشندگان خودرو
طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

خدمات بالابان مارکتینگ

در بالابان مارکتینگ، ما اهمیت حضور اینترنتی قوی برای مشاغل در همه صنایع را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهیم که برای کمک به مشتریان خود در دستیابی به اهداف خود و متمایز شدن از رقبا طراحی شده اند.

علاوه بر طراحی وب سایت و سئو، خدمات تولید محتوا، مدیریت رسانه های اجتماعی، بازاریابی پیامکی، تبلیغات PPC و غیره را نیز بالابان ارائه می دهید. تیم متخصصان باتجربه ما از نزدیک با هر مشتری همکاری می کند سپس استراتژی سفارشی پیشنهاد به شما می شود که طبق بودجه شما نیازهای شما را برآورده کند.

افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی

بالابان همچنین به JAPTEC در رسانه های اجتماعی، به ویژه در اینستاگرام کمک کرد. تیم بالابان پست های جالبی طراحی کردند و از تبلیغات هدفمند برای جذب فالوورهای بیشتر به صفحه اینستاگرام JAPTEC استفاده کردند. افزایش فالوورها نه تنها به JAPTEC کمک کرد تا مخاطبان بیشتری را جذب کند، بلکه در ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مشتریان نیز تاثیر بسزایی دارد.

چه به دنبال اصلاح وب سایت فعلی خود، بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو یا افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی خود باشید، بالابان تخصص و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به موفقیت شما در اختیار دارد.

اگر آماده هستید تا کسب و کار خود را به سطح بعدی ارتقا دهید، با بالابان تماس بگیرید تا در مورد خدمات بازاریابی دیجیتال ما و نحوه دستیابی به اهدافتان بیشتر بدانید.

طراحی سایت برای فروشندگان خودرو
طراحی سایت برای فروشندگان خودرو

سخن آخر

در پایان، داشتن یک وب سایت با طراحی خوب و حضور اینترنتی قوی برای هر کسب و کاری ضروری است. با همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ معتبر مانند بالابان مارکتینگ، کسب‌وکارها می‌توانند از آخرین شیوه‌های طراحی وب و تکنیک‌های SEO برای دستیابی به اهداف تجاری خود بهره ببرند و از رقبا جلوتر بمانند.

بحث که به همین جا ختم نمی شود...

در بالابان مارکتینگ، ما معتقدیم که هر مکالمه فرصتی برای یادگیری و رشد است. ما برای نظرات شما ارزش قائل هستیم و دوست داریم نظرات شما را در مورد موضوع این صفحه بشنویم. دیدگاه منحصر به فرد شما ممکن است جنبه هایی از موضوع را که ما هنوز در نظر نگرفته ایم روشن کند. با درج کامنت، نه تنها به بحث جاری کمک می کنید، بلکه به ما کمک می کنید تا محتوای ارزشمندتری برای مخاطبان خود ایجاد کنیم. بنابراین خجالتی نباشید – دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بیایید با هم به گفتگو ادامه دهیم! به یاد داشته باشید، بحث به اینجا ختم نمی شود.

تقویم

جولای 2024
شیدسچپج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

جستجو

Search
4.3 6 رای ها
Rate us!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها