خدمات بالابان!

با بهره گیری از تخصص بالابان مارکتینگ، کسب و کارها می توانند به طور موثر محصولات یا خدمات خود را آنلاین تبلیغ کنند و به نتایج و تارگت های مورد نظر خود دست یابند.

بالابان مارکتینگ

006

سال فعالیت در کنار

354

مشتری خرسند در

008

کشور مختلف

دیجیتال مارکتینگ

انواع خدمات بالابان مارکتینگ

بالابان مارکتینگ خدماتی را برای کمک به کسب و کارها جهت تقویت حضور در فضای مجازی، و دستیابی به مخاطبان بیشتر را از طریق کانال های تبلیغاتی مختلف ارائه می دهد. این خدمات شامل بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی و غیره باشد.

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه‌ سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) ، در حقیقت رعایت نکاتی‌ست، که باعث می شود تا کاربران گوگل پس از جستجو در مورد مطالب مورد نیازشان با وبسایت شما روبرو شوند. رسیدن به چنین جایگاهی به تنهایی ساده نیست، اما نگران نباشید چون بالابان با شماست.

طراحی وب سایت

طراحی سایت می‌تواند اعتبار کسب و کار شما باشد. البته نه هر سایتی. وب سایت می‌تواند نشان دهنده وسعت کسب و کار شما باشد. این فقط پوسته بیرونی کار است. به کمک وبسایت‌تان است که می‌توانید برندتان را معرفی کنید و وجهه و تصویرش را به سایرین نشان بدهید.

گوگل ادز

علی رغم گرانی ارز، همچنان یکی از بهترین کانال های تبلیغات و فروش، گوگل ادز (Adwords) است. تبلیغات درست و پرفورمنس مارکتینگ آرزوی هر کسب و کاری است. بالابان هم سعی می‌کند تا بودجه تبلیغات و بازاریابی شما را به بهترین نحو مدیریت کند تا هم رضایت شما را به دست آورد و هم به مخاطبان، تبلیغات درستی را نشان دهد.
طراحی لوگو بالابان
بالابان مارکتینگ

آنچه باید دید و شنید...

هنگام انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال، مهم است که تجربه و تخصص آن مجموعه را در این صنعت نیز بررسی کنید. بررسی نمونه کارها و موردکاوی های (Case Study) آن مجموعه می تواند جلوه ای از نتایجی که برای سایر مشاغل به دست آمده را به شما القا کند. همچنین مهم است که در مورد نیازها و اهداف خاص خود با آژانس صحبت کنید تا مطمئن شوید که آنها می توانند خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهند. برای مشاهده تجربیات بالابان مارکتینگ دکمه زیر را لمس کنید.

سایر خدمات...

علاوه بر خدماتی که ذکر شد، بالابان مارکتینگ خدمات زیر را نیز ارائه می دهد.

تولید محتوا

امروز تمام تلاش کسب‌و‌کار‌ها این است که با محتوای دست اول و متناسبی که تولید می‌کنند قبل از این‌که مشتری دست به دامان رسانه‌ها، سایت‌ها و کانال‌های ارتباطی دیگر شود تا در مورد آن‌ها اطلاعات کسب کنند مستقیم سراغ خودشان بیاید.

کسب‌و‌کار‌های پیشتاز در دنیا امروزه خودشان رسانه‌دار هم هستند، وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلفی برای انتشار و رساندن محتوایی که تولید می‌کنند به دست مشتریان بالقوه و بالفعلشان دارند که تمام این ویژگی ها را به لطف اینترنت و تولید محتوا به دست آورده‌اند.

بالابان مارکتینگ

بالابان در حقیقت از بزرگ‌ترین انواع شاهین و از محبوب ترین پرندگان شکاری است. بالابان در کنار لاچین، شنقار و شاهین بلوچی در زیر سرده شاهین‌های مقدس (Hierofalcon) قرار می‌گیرد. همچنین دهخدا احتمال یکی بودن این پرنده با پرنده وارغن، که در اوستا از آن یاد شده را می‌دهد.

نماد بالابان مارکتینگ

سوشال مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی ظرفیت‌های بسیاری برای همه کسب‌و‌کار‌ها دارند، ظرفیت‌هایی برای برندسازی، فروش مستقیم، ایجاد ارتباط و گسترش شبکه‌های کاری و خوشبختانه برای همه این‌ها هم شبکه‌های اجتماعی مخصوص به خود وجود دارد.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها آگهی‌های کاریابی متداول را کنار گذاشته‌اند و حتی نیرو‌های متخصص خودشان را از شبکه اجتماعی تخصصی لینکدین شکار می‌کنند. و این نشان دهده اهمیت روز افزون شبکه های اجتماعی است.

بالابان مارکتینگ
طراحی لوگو بالابان
بالابان مارکتینگ

مشاوره رایگان

آماده ارتقای کسب و کار خود  هستید؟ شما می توانید درخواست مشاوره رایگان با تیم متخصص بالابان مارکتینگ را برای ما ارسال کنید! در طول مشاوره، ما در مورد نیازها و اهداف خاص شما صحبت خواهیم کرد و توصیه هایی در مورد خدمات ما و نحوه اجرای خدمات به شما ارائه خواهیم کرد. این فرصت را از دست ندهید تا در مورد چگونگی کمک به رشد کسب و کارتان بیشتر بدانید. برای درخواست مشاوره رایگان دکمه زیر را لمس کنید!

نیــاز به اطلاعـــات
بیشتر دارید؟

جهت سفارش خدمات بالابان مارکتینگ دکمه زیر را لمس کنید.