طراحی سایت

بالابان، نگهبان جایگاه شما

در گذشته اکثریت صاحبان کسب و کار از شیوه های سنتی برای تبلیغ و جذب مشتری استفاده می کردند تا بتوانند محصولات خود را به فروش برساند اما با گذشت علم و تکنولوژی و همچنین نیاز روزافزون افراد به اینترنت این مشاغل گسترده تر شد و شیوه های قدیمی و سنتی جای خود را به شیوه های جدید و مدرن دادند.

استفاده از فضای وب برای هر نوع تجارت اینترنتی امری بسیار مهم و ضروری است و تمامی صاحبان مشاغل اینترنتی باید این مسئله رو مورد توجه قرار دهند.

فرم دریافت مشاوره

طراحی سایت شخصی

برندسازی شخصی

طراحی سایت شرکتی

برندسازی شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

افزایش چشمگیر فروش

طراحی سایت اختصاصی

پکیج جامع تحت وب

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

برای تخمین هزینه طراحی سایت لازم است ابعاد پروژه را به دقت بررسی کنیم و با توجه به RFP – Request for proposal کارفرما، هزینه طراحی وب سایت توسط کارشناسان بالابان مارکتینگ با بیان جزئیات و به تفکیک قیمت، در قالب یک پروپوزال شفاف و منصفانه به کارفرمای محترم ارائه خواهد شد. ما بهترین پیشنهاد را برای طراحی سایت به شما ارائه می دهیم و اینجا هستیم تا گام به گام، شما را در پیاده سازی اهدافتان همراهی کنیم.

چرا وب سایت برای بازاریابی شما مهم است؟

در هر سال، میلیون ها سایت در جهان، هزاران سایت در ایران که احتمال ده ها و صدها وب سایت به صورت مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب می شوند راه اندازی میگردند. کسب سهم چشمگیری از این بازار آنلاین، قواعد خاص خودش را دارد که فقط مجموعه هایی که بازیکن های فنی و خاصی دارن در این مسابقه و تقابل موفق می شوند. یک وب سایت حرفه ای، ویترین بزرگی از محصولات و خدمات شماست که پتانسیل درآمدی بسیار بالایی دارد.

هدف از طراحی سایت چیست ؟

هدف هر شخصی از طراحی سایت متفاوت می‌باشد و به نوع کسب و کار مربوط می‌شود. هر سایتی برای هدف خاصی طراحی می‌شود. در دنیای امروز که همه چیز با سرعت در حال پیشرفت و حرکت می‌باشد، داشتن یک وب سایت به راحتی می‌تواند کسب و کار شما را به عموم مردم معرفی کند. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در نوع شغل و داشتن سایت وجود ندارد و هر شخصی با هر شغلی می‌تواند یک سایت داشته باشد. اما موضوع بسیار مهمتر از داشتن یک وب سایت، داشتن یک سایت حرفه ای با اصول طراحی و بهینه سازی و هدف گذاری صحیح در سئو می‌باشد.

چه تاثیری در پیشرفت کسب‌ ‎و کار دارد؟

هر شرکت ، سازمان و کسب و کار برای جلب اعتماد مشتریان و امکان ارائه خدمات و پاسخگویی به آنان لازم است که دفتر ، مغازه و به صورت کلی یه مکان فیزیکی برای مراجعه مشتریان داشته باشد. وب سایت در واقع دفتر مرکزی شما در دنیای مجازی و فضای اینترنت محسوب می شود  و طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که یک پایگاه اصلی در اینترنت داشته باشید که دفتر مرکزی شما محسوب می شود و دفاتر دیگر شما در بخش های مختلف اینترنت به آن متصل می گردد.

خدمات طراحی سایت بالابان چه استانداردهایی دارد؟

طراحی سایت کاربردی

طراحان بالابان آماده هستند تا یک وبسایت زیبا، کاربردی و جذاب را برای کسب و کار شما طراحی کنند.

امکانات پیشرفته

تمام آنچه که یک سایت خوب، از لحاظ کاربری و مدیریتی نیاز دارد در وب‌سایت شما تعبیه می‌شود.

سرعت و امنیت بالا

تمامی استانداردهای لازم برای ارتقای سرعت و تامین امنیت وب سایت شما در نظر گرفته می‌شود.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنارتان هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم و تغییرات مورد نیاز جدید را اعمال کنیم.

سوالات متداول (FAQ)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان تلاش می کند در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، پروژه را به کارفرمایان محترم خود تحویل دهد. در عین حال، با توجه به گستردگی پروژه، این زمان بین ۲ تا ۶ هفته تخمین زده می شود.

هر شرکتی بنا بر روند طراحی، ابزار،‌ تجربه، نحوه و مجموعه خدماتی که به عنوان طراحی و پشتیبانی ارائه می کند تعرفه خود را دارد. طراحی وب‌سایت در اصل خدمات محسوب می‌شود و محصولی با قیمت متعارف نمی‌باشد، در نتیجه تعرفه‌ها بسته به هدف، شرایط کسب‌وکارتان، نوع فعالیت‌ها و میزان آنها متفاوت می‌باشند. اگر از طراحی وب‌سایت خود نتیجه نگیرید، هزینه و زمان قابل توجهی را متضرر می‌شوید،‌ صرفا بخاطر قیمت‌های کمتر وارد قرارداد جدیدی نشوید.

پس از طراحی سایت، آموزش رایگان شیوه‌ی کار کردن با سایت و انجام تغییرات در سایت به کارفرمای محترم ارائه می شود، در عین حال، تیم پشتیبانی بالابان، به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته آماده ارائه پشتیبانی فنی، تولید محتوا، بارگذاری محتوا، بهینه سازی و .. می باشد.

اگر به هر دلیل می خواهید سایت فعلی خود را تغییر دهید و یا از طراحی قبلی آن راضی نیستید، تیم بالابان برای شما طراحی فاخر و ارزشمندی را ارائه خواهد کرد.

امروزه وردپرس از محبوب ترین و قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوا می باشد زیرا با آن می توان هر نوع سایتی را طراحی کرد .وردپرس به اکثر زبان های مطرح دنیا ترجمه شده است. اکثر سایت های بزرگ در دنیا با وردپرس طراحی شده است.

 
faq
آژانس دیجیتال مارکتینگ بالابان

تحلیل رایگان وب سایت شما

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ بالابان به رایگان وب سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را به شما ارائه کنند. این مشاوره رایگان شامل موارد ذیل می باشد:

شاید بهترین تبلیغ هر برندی سابقه خدماتی آن برند و رضایت مشتریانش باشد. با افتخار تجربه بالابان در اختیار شماست.