طراحی سایت برای خدمات بازرگانی

امروزه در عصر دیجیتال، وب سایت یک شرکت اولین نقطه تماس با مشتریان است. بنابراین، داشتن وب سایت حرفه ای و زیبا برای ایجاد تاثیر اولیه بسیار مهم است. فراتک، یک شرکت بازرگانی، این موضوع را به خوبی درک کرد و با بالابان مارکتینگ، پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی (Website Design Services for Commercial Companies) را برای اصلاح و ری دیزاین وب سایت خود، آغاز کردند.

طراحی وب سایت با آخرین گرایش های طراحی

طراحی یک وب سایت به اندازه محتوایی که نمایش می دهد اهمیت دارد. اگر وب‌سایتی قدیمی به نظر برسد، بازدیدکنندگان احتمالاً آن را ترک خواهند کرد. از این رو، بالابان مارکتینگ وب سایت فراتک را با استفاده از آخرین ترندهای طراحی، دیزاین کرده است تا اطمینان حاصل کند که از نظر زیبایی مناسبی را ارائه دهد. طراحی وب سایت دارای یک چیدمان تمیز و مدرن است که به راحتی قابل پیمایش است.

طراحی سایت برای خدمات بازرگانی
طراحی سایت برای خدمات بازرگانی

صفحات فرود برای هر سرویس فراتک

فراتک طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد، و داشتن یک صفحه فرود اختصاصی برای هر سرویس بسیار مهم است. صفحات فرود به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد یک سرویس خاص به راحتی پیدا کنند. بالابان مارکتینگ صفحات فرود را برای تمامی خدمات فراتک ایجاد کرد و اطمینان حاصل کرد که کاربران تجربه یکپارچه ای را در وب سایت دارند.

جمع آوری داده ها و محتوا از وب سایت قدیمی

قبل از طراحی سایت جدید، بالابان مارکتینگ داده ها و محتوا را از وب سایت قدیمی فراتک جمع آوری کرد. تیم از این اطلاعات برای ایجاد یک طراحی ساده تر و مرتبط تر وب سایت استفاده کرد. این رویکرد تضمین کرد که تمام اطلاعات ضروری در مورد خدمات فراتک در طراحی وب سایت جدید و تولید محتوا مجدد حفظ می شود.

صفحه وبلاگ برای به اشتراک گذاری اخبار تجاری

علاوه بر صفحات اصلی وب سایت، بالابان مارکتینگ یک صفحه وبلاگ برای فراتک ایجاد کرده است. صفحه وبلاگ به فراتک اجازه می دهد تا اخبار شرکت، ترندهای صنعتی و سایر اطلاعات مرتبط را با مشتریان خود به اشتراک بگذارد. صفحه وبلاگ همچنین به فراتک کمک می کند تا خود را به عنوان یک مرجع در صنعت خود معرفی کند.

طراحی سایت برای خدمات بازرگانی
طراحی سایت برای خدمات بازرگانی

طراحی سایت ریسپانسیو

در دنیای موبایل اول (Mobile First Design) امروزی، داشتن وب سایتی واکنش گرا و سازگار با موبایل بسیار مهم است. بالابان مارکتینگ وب سایت فراتک را با طرحی واکنش گرا طراحی کرده است که با تغییر اندازه های مختلف صفحه نمایش و دستگاه ها سازگار است.

دکمه های Call to Action (CTA)

فراخوانی برای اقدام (CTA) دکمه یا پیوندی است که بازدیدکنندگان را تشویق به انجام یک اقدام خاص، مانند پر کردن فرم تماس یا خرید می‌کند. بالابان مارکتینگ دکمه‌های CTA را در سرتاسر وب‌سایت فراتک تعبیه کرده است تا بازدیدکنندگان را تشویق به اقداماتی از قبل تعریف شده کنند. دکمه‌های CTA به صورت استراتژیک قرار گرفته‌اند و از زبان عمل‌گرا برای ترغیب بازدیدکنندگان برای انجام اقدام مورد نظر استفاده می‌کنند.

ناوبری آسان

برای اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند، داشتن وب سایتی که به راحتی قابل پیمایش باشد بسیار مهم است. بالابان مارکتینگ پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی را با منوی ناوبری واضح طراحی کرده است. منو به صورت منطقی سازماندهی شده است و دارای زیر منوهای کشویی برای دسترسی آسان به اطلاعات مربوطه است.

طراحی سایت برای خدمات بازرگانی
طراحی سایت برای خدمات بازرگانی

نظرات و بررسی ها

داشتن نظرات مشتریان می تواند به ایجاد اعتماد و اعتبار برای یک تجارت کمک کند. بالابان مارکتینگ برای پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی سکشن نظرات مشتریان را در وبسایت گنجانده است تا خدمات عالی این برند و رضایت مشتری را به نمایش بگذارد. این رویکرد به ایجاد اعتماد با مشتریان کمک می کند و آنها را تشویق می کند تا فراتک را برای نیازهای تجاری خود انتخاب کنند.

پشتیبانی فنی کارکنان فراتک

پس از تکمیل پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی، بالابان مارکتینگ جلسه پشتیبانی فنی را برای کارکنان فراتک ارائه داد. تیم اطمینان حاصل کرد که تمام عملکردهای وب سایت و بخش وبلاگ کاملاً عملیاتی بوده و مدیریت آن آسان است. پشتیبانی فنی ارائه شده توسط بالابان مارکتینگ به فراتک این امکان را می دهد تا در عین حفظ حضور حرفه ای در وب سایت، بر فعالیت های تجاری اصلی خود تمرکز کند.

جمع بندی

در خاتمه، بالابان مارکتینگ طراحی مجدد و وب سایت کاملی را برای فراتک ارائه کرده است که قوانین سئو در طراحی آن نیز رعایت شده است، برای موبایل مناسب است، ناوبری آسان دارد، و دارای دکمه های فراخوان و نظرات است. این رویکرد تضمین می کند که بازدیدکنندگان تجربه مثبتی در وب سایت داشته باشند، آنها را تشویق می کند تا تماس بگیرند و اعتماد و اعتبار را برای فراتک ایجاد می کند. همکاری فراتک و بالابان مارکتینگ در پروژه طراحی سایت برای خدمات بازرگانی، اهمیت داشتن وب سایت حرفه ای برای شرکت های تجاری را نشان می دهد.

بحث که به همین جا ختم نمی شود...

در بالابان مارکتینگ، ما معتقدیم که هر مکالمه فرصتی برای یادگیری و رشد است. ما برای نظرات شما ارزش قائل هستیم و دوست داریم نظرات شما را در مورد موضوع این صفحه بشنویم. دیدگاه منحصر به فرد شما ممکن است جنبه هایی از موضوع را که ما هنوز در نظر نگرفته ایم روشن کند. با درج کامنت، نه تنها به بحث جاری کمک می کنید، بلکه به ما کمک می کنید تا محتوای ارزشمندتری برای مخاطبان خود ایجاد کنیم. بنابراین خجالتی نباشید – دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بیایید با هم به گفتگو ادامه دهیم! به یاد داشته باشید، بحث به اینجا ختم نمی شود.

تقویم

ژوئن 2023
شیدسچپج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

جستجو

5 3 رای ها
Rate us!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها