باز طراحی سایت تعمیراتی

اولین طراحی سایت پیشتازسرویس توسط بالابان مارکتینگ در سال 1397 انجام شد اما پس از گذشت پنج سال وب سایت نیاز به به روز رسانی داشت. قالب قدیمی وردپرس پشتیبانی خود را متوقف کرده بود و صفحه ساز نیز کند و قدیمی شده بود. بنابراین، بالابان مارکتینگ با همکاری پیشتاز سرویس تصمیم گرفت خدمات باز طراحی سایت تعمیراتی (Site Redesign Services For Home Appliances Repairs) با جدیدترین فناوری های موجود در بازار انجام دهد .

باز طراحی سایت تعمیراتی
باز طراحی سایت تعمیراتی

معرفی خدمات پیشتاز

پیشتاز سرویس یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی مستقر در ایران است. این مجموعه بیش از 10 سال است که در این صنعت مشغول است و خدمات استثنایی را به مشتریان خود ارائه می دهند. تیم متخصصان مجموعه برای جلوگیری از آسیب لوازم خانگی مشتریانشان در هنگام حمل و نقل، خدمات تعمیر در محل را ارائه می دهند. این برند به توانایی خود در تعمیر هر وسیله ای صرف نظر از برند و مدل دستگاه تاکید می کند.

استراتژی های به کار گرفته شده

طراحی مجدد وب سایت یک فرآیند استراتژیک است که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. باز طراحی سایت تعمیراتی می تواند به کسب و کارها کمک کند تا حضور اینترنتی خود را بهبود بخشند، مشتریان بیشتری جذب کنند و درآمد را افزایش دهند. در اینجا برخی از استراتژی های به کار گرفته شده توسط بالابان مارکتینگ برای طراحی مجدد وب سایت پیشتاز سرویس آمده است:

  • درک نیازهای تجاری مشتری
  • انتخاب قالب وردپرس مناسب
  • تبدیل طراحی به صفحه ساز Elementor (نسخه بتا)
  • تست و راه اندازی وب سایت جدید

درک نیازهای تجاری مشتری

اولین قدم در فرآیند طراحی مجدد، درک نیازهای تجاری پیشتاز سرویس بود. تیم بالابان زمان زیادی را صرف کرد تا در مورد ماموریت، چشم انداز و ارزش های شرکت بیاموزد. تیم همچنین داده های ترافیک وب سایت را برای شناسایی مناطقی که نیاز به بهبود دارند، تجزیه و تحلیل کردند.

انتخاب قالب وردپرس مناسب

انتخاب قالب مناسب وردپرس در طراحی مجدد وب سایت بسیار مهم است. بالابان مارکتینگ یکی از بهترین قالب های موجود در بازار را با پشتیبانی کامل شرکت مبدا، برای پروژه باز طراحی سایت تعمیراتی انتخاب کرد. تمپلیت جدید عملکرد بهتر، زمان بارگذاری سریع‌تر و ویژگی‌های امنیتی بهبود یافته را ارائه می‌دهد.

باز طراحی سایت تعمیراتی
باز طراحی سایت تعمیراتی

تبدیل طراحی به صفحه ساز Elementor (نسخه بتا)

صفحه ساز Elementor یک سازنده وب سایت با قابلیت درگ & دراپ است که توسط طراحان در سراسر جهان استفاده می شود. بالابان مارکتینگ طراحی را به استاندارد صفحه ساز Elementor (نسخه بتا) جابجا کرد که منجر به ایجاد وب سایتی شیک و مدرن شد. طراحی جدید نه تنها از نظر بصری جذاب بود، بلکه تجربه کاربری بهتری را نیز ارائه می کرد.

تست و راه اندازی وب سایت جدید

قبل از راه‌اندازی وب‌سایت جدید، تیم بالابان آزمایش‌های کاملی را انجام داد تا مطمئن شود همه چیز به درستی کار می‌کند. تیم طراحی سرعت، عملکرد و واکنش گرایی وب سایت را در دستگاه ها و پلتفرم های مختلف آزمایش کردند. هنگامی که آنها از نتایج راضی بودند، وب سایت جدید را راه لانچ کردند.

در خاتمه، طراحی مجدد وب سایت پیشتاز سرویس به دلیل اجرای رویکرد استراتژیک توسط بالابان مارکتینگ موفق بود. استراتژی طراحی مجدد شامل درک نیازهای تجاری مشتری، انتخاب قالب وردپرس مناسب، تبدیل طراحی به صفحه ساز Elementor، ترکیب بهترین شیوه های SEO، و تست و راه اندازی وب سایت جدید بود. با این استراتژی، بالابان مارکتینگ باز طراحی سایت تعمیراتی مناسبی را ارائه کرد که منجر به بهبود تجربه کاربری، افزایش ترافیک و بهبود هویت برند برای سرویس پیشتاز شد.

مزایای خدمات طراحی مجدد سایت

خدمات طراحی مجدد سایت مزایای متعددی را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد. در اینجا برخی از مزایایی که پیشتازسرویس توانست از طراحی مجدد سایت خود برخوردار باشد را می توانید مطالعه کنید:

تجربه کاربری بهبودیافتهافزایش ترافیک
بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)هویت برند پیشرفته
نرخ تبدیل بهتر
باز طراحی سایت تعمیراتی
باز طراحی سایت تعمیراتی

تجربه کاربری بهبودیافته

طراحی جدید وب سایت تجربه کاربری بهبود یافته ای را ارائه می دهد، که باعث می شود مشتریان در صفحات مختلف به راحتی با ناوبری ساده حرکت کنند.

افزایش ترافیک

وب سایت با سرعت بهینه شده رنکنیگ سئو بهتری را کسب می کند که منجر به افزایش فروش و درآمد می شود.

نرخ تبدیل بهتر

طراحی مناسب وب سایت می تواند به نرخ تبدیل بهتر منجر شود و به کسب و کارها مزیت رقابتی بدهد.

بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

طراحی مجدد سایت می تواند سئوی وب سایت را بهبود بخشد و بازدید کسب و کار شما را برای مشتریان آسان تر می کند.

هویت برند پیشرفته

طراحی مجدد سایت می تواند هویت یک برند را تقویت کند و آن را از رقبا متمایز کند.

بهبود جی تی متریکس

GT Metrix ابزار قدرتمندی است که برای تجزیه و تحلیل عملکرد یک وب سایت استفاده می شود. این اطلاعات گزارش دقیقی در مورد نحوه عملکرد یک وب سایت از نظر سرعت، زمان بارگذاری و سایر عوامل مهم ارائه می دهد. در مورد پروژه باز طراحی سایت تعمیراتی، بالابان مارکتینگ از GT Metrix برای ارزیابی عملکرد کلی سایت پس از طراحی مجدد استفاده کرد.

نتایج GT Metrix نشان داد که طراحی جدید وب سایت فوق العاده موثر بوده است. طراحی مجدد منجر به بهبود قابل توجهی در عملکرد وب سایت شد و به همه نتایج سبز دست یافت. امتیاز سرعت صفحه از 38٪ به 96٪ بهبود یافته است، در حالی که امتیاز YSlow نیز از 66٪ به 90٪ افزایش یافته است.

کاهش زمان بارگزاری

علاوه بر این، طراحی جدید وب سایت به زمان بارگذاری تنها 1.3 ثانیه دست یافت که باعث کاهش نرخ پرش و بهبود تجربه کاربری شد. طراحی مجدد همچنین به کاهش تعداد درخواست های HTTP منجر شد که به زمان بارگذاری سریعتر وب سایت کمک کرد.

باز طراحی سایت تعمیراتی
باز طراحی سایت تعمیراتی

به طور کلی، نتایج GT Metrix نشان می دهد که استراتژی طراحی مجدد بالابان مارکتینگ در ارائه یک وب سایت با کارایی بالا برای پیشتازسرویس موفق بوده است. نتایج بدست آمده از این وب سایت در GT Metrix تضمین می کند که سئو سایت و رنکینگ وبسایت بهبود خواهد یافت. با همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال با تجربه مانند بالابان مارکتینگ، مشاغل می توانند به نتایج مشابهی دست یابند و پتانسیل کامل اینترنتی خود را درک کنند.

نتیجه

در نتیجه، باز طراحی سایت تعمیراتی برای کسب و کارهایی که به دنبال حرکت رو به جلو هستند، حیاتی است. همکاری پیشتازسرویس با بالابان مارکتینگ منجر به طراحی مجدد وب سایتی شد که نتیجه آن بهبود تجربه کاربری، افزایش ترافیک، نرخ تبدیل بهتر، بهبود سئو و بهبود هویت برند است. با این مزایا، این مجموعه توانست مشتریان بیشتری را جذب و درآمد آنها را افزایش دهد.

در ادامه می توانید بخش هایی از دیزاین اولیه وبسایت پیشتازسرویس طراحی شده توسط بالابان مارکتینگ (1397) را مشاهده کنید:

باز طراحی سایت تعمیراتی
دیزاین اولیه پیشتاز سرویس (صفحه هوم پیج)
باز طراحی سایت تعمیراتی
دیزاین اولیه پیشتاز سرویس (صفحه ثبت سفارش آنلاین)

بحث که به همین جا ختم نمی شود...

در بالابان مارکتینگ، ما معتقدیم که هر مکالمه فرصتی برای یادگیری و رشد است. ما برای نظرات شما ارزش قائل هستیم و دوست داریم نظرات شما را در مورد موضوع این صفحه بشنویم. دیدگاه منحصر به فرد شما ممکن است جنبه هایی از موضوع را که ما هنوز در نظر نگرفته ایم روشن کند. با درج کامنت، نه تنها به بحث جاری کمک می کنید، بلکه به ما کمک می کنید تا محتوای ارزشمندتری برای مخاطبان خود ایجاد کنیم. بنابراین خجالتی نباشید – دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بیایید با هم به گفتگو ادامه دهیم! به یاد داشته باشید، بحث به اینجا ختم نمی شود.

تقویم

آوریل 2024
شیدسچپج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

جستجو

Search
4.4 5 رای ها
Rate us!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها