طراحی سایت به انگلیسی

پروژه طراحی سایت به زبان انگلیسی (English Website Design Services) بر میگردد به شهر شلوغ آمستردام هلند، مجموعه Alpha Stickers به عنوان یک شرکت تبلیغاتی و دیتلینگ خودرو شناخته شده است. Alpha Stickers با تعهدی قوی به ارائه خدمات استثنایی، بر آن شد تا وب سایت قدیمی خود را اصلاح کند در نتیجه بتواند خدمات خود را بهتر به نمایش بگذارد و مخاطبان هدف خود را درگیر کند.

مجموعه آلفا استیکر با همکاری کارشناسان بازاریابی دیجیتال در بالابان مارکتینگ، سفری متحول کننده را برای طراحی مجدد وب سایت خود و ایجاد یک تجربه آنلاین جذاب برای بازدیدکنندگان خود آغاز کرد.

طراحی سایت به انگلیسی
طراحی سایت به انگلیسی

طراحی مجدد سایت به انگلیسی

با درک اهمیت یک وب سایت جذاب و کاربر پسند، اولین قدم در پروژه طراحی سایت به انگلیسی انتقال از وب سایت قدیمی به یک قالب وردپرس حرفه ای بود. الگوی جدید با دقت انتخاب شد تا خروجی پروژه با هویت برند مجموعه آلفا استیکر مطابقت داشته باشد. این انتقال همچنین مستلزم تغییراتی در ساختار URL وب‌سایت بود بهخ طوری که اطمینان حاصل شود که اولویت‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) در طول فرآیند مهاجرت در نطر گرفته شوند.

ساده سازی فرم های استعلام: ارتباط بهینه با آلفا

در فرآیند بازسازی وب‌سایت قدیمی، تمرکز کلیدی آلفا استیکر بهینه‌سازی تجربه کاربر و ساده‌سازی فرآیند سفارش خدمات بود. وب‌سایت قدیمی دارای چندین فرم ثبت سفارش پراکنده در هر صفحه فرود خدمات آلفا بود که گاهی منجر به سردرگمی و تجربه کاربری ناکارآمد می‌شد. با طراحی جدید وب سایت، رویکرد مؤثرتری برای متمرکز کردن و ساده کردن فرآیند ثبت سفارش در نظر گرفته شد.

طراحی سایت به انگلیسی
طراحی سایت به انگلیسی

وب سایت بازطراحی شده اکنون دارای سه فرم استعلام استراتژیک است که در بدنه صفحات لندینگ خدمات و به صورت پاپ آپ در کل وب سایت قرار دارند. این امر تضمین می‌کند که بازدیدکنندگان بدون توجه به اینکه در کدام صفحه هستند، به راحتی می‌توانند فرم‌های ثبت سفارش را بیابند و به آن دسترسی داشته باشند. مجموعه آلفا استیکر با ادغام فرم‌های ثبت سفارش، تجربه منسجم‌تر و کاربرپسندتری را برای مشتریان خود ایجاد کرد.

فرآیند ساده

علاوه بر این در پروژه طراحی سایت به انگلیسی، فرم های درخواست جدید به طور یکپارچه به سیستم ایمیل آلفا استیکر متصل شدند. به محض اینکه مشتری فرم درخواست را پر می کند، جزئیات فوراً به آدرس های ایمیل تعیین شده کمپانی Alpha و آدرس ایمیل مشتری ارسال می شود. این فرآیند ساده ارتباط سریع و پیگیری سریع با مشتریان را امکان پذیر می کند و تجربه کلی مشتری را افزایش می دهد.

برای اطمینان از ارتباط کارآمد، مجموعه آلفا استیکر همچنین یک سیستم نوتیفیکیشن را پیاده سازی کرده است که هر زمان که یک فرم ثبت سفارش جدید ارسال شد، نوتیفیکیشن هایی را به تلفن های همراه کارمندان تیم ارسال کند. این نوتیفیکیشن به تیم اجازه می‌دهد تا فوراً به سؤالات مشتری پاسخ دهد، پاسخ به موقع ارائه دهند و به سؤالات یا نگرانی‌ها رسیدگی کند.

طراحی سایت به انگلیسی
نسخه قدیمی وب سایت استیکر آلفا – قبل از بالابان

سیستم اطلاع رسانی

مجموعه آلفا استیکر با ادغام فرم‌های ثبت سفارش و پیاده‌سازی یک سیستم اطلاع رسانی کارآمد، توانایی خود را در تعامل با مشتریان و ارائه خدمات عالی به مشتریان به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. رویکرد ساده و متمرکز نه تنها تجربه کاربر را افزایش می‌دهد، بلکه آلفا را قادر می‌سازد تا به سؤالات مشتری به سرعت و کارآمد پاسخ دهد و اعتبار آنها را به عنوان یک شرکت قابل اعتماد و پاسخگو تقویت کند.

طراحی سایت به انگلیسی
طراحی سایت به انگلیسی

نمایش نمونه کارها

به عنوان گواهی بر تخصص و تعهد مجموعه آلفا استیکر برای ارائه نتایج با کیفیت ، پروژه طراحی سایت به انگلیسی تأکید ویژه ای بر نمایش نمونه کارهای این برند را داشت. بخش نمونه کارها به عنوان یک گالری بصری از آخرین پروژه های آلفا طراحی شد و به مشتریان نگاهی اجمالی به پورتفولیو برجسته آلفا استیکرز را ارائه می دهد.

ایجاد یک نوع پست سفارشی (Custom Post Type) که صرفاً به نمونه کارها اختصاص داده شده است، مجموعه آلفا استیکر را قادر می سازد تا پروژه های خود را به شیوه ای بصری قانع کننده و سازمان یافته ارائه دهد. هر ورودی پورتفولیو در CPT (Custom Post Type) شامل یک تصویر یا ویدیوی جذاب است که ویژگی های منحصر به فرد پروژه طراحی سایت به انگلیسی را بیان می کند. در کنار نمایش بصری، یک توضیح مختصر و جذاب همراه با توضیحات پورتفولیو درج شده است که اطلاعات ارزشمندی را در مورد اهداف، چالش ها و راه حل های خلاقانه به کار گرفته شده توسط آلفا استیکر ارائه می دهد.

با ارائه طیف متنوعی از پروژه ها، بخش نمونه کارها به طور موثر تطبیق پذیری و توانایی آلفا استیکر را برای برآوردن انواع نیازهای مختلف مشتری نشان می دهد. این نمونه کارها خواه استیکرهای خوردویی، تابلوهای تبلیغاتی جذاب یا کمپین های تبلیغاتی نوآورانه باشند، توانایی آلفا استیکر را برای بر طرف کردن نیاز مشتریان خود با را به نمایش می گذارد.

ناوبری بصری وب سایت

از طریق ناوبری بصری وب سایت، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی در بخش نمونه کارها مرور کنند و خود را در میان تصاویر چشمگیر و توضیحات جذاب پیدا کنند. هر ورودی پورتفولیو به طور هوشمندانه درج شده است و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا از طریق فیلترهای پورتفولیو، انواع پروژه ها یا سبک های طراحی را که با نیازهای خاص آنها طنین انداز است، را به راحتی پیدا کنند. این ارائه کاربرپسند تجربه کلی کاربر را افزایش می‌دهد، و باعث می‌شود مشتریان بتوانند از سایر پروژه ها الهام بگیرند و امکاناتی را که آلفا استیکر می‌تواند به آنها ارائه دهد، را درک کنند.

بخش نمونه کارها تنها به عنوان منبع الهام برای مشتریان عمل نمی کند، بلکه اعتبار و حرفه ای بودن مجموعه آلفا استیکر را در این صنعت به رخ می کشد. Alpha با ارائه پورتفولیو قدرتمند خود، اعتماد مشتریان را زیاد می کند و به آنها اطمینان می دهد که با یک شرکت قابل اعتماد و موفق همکاری می کنند.

صفحات فرود سفارشی شده

برای نشان دادن طیف متنوعی از خدمات ارائه شده توسط Alpha ، این وب سایت به گونه ای طراحی شده است که دارای چندین صفحه فرود است که هر کدام برای ارائه یک سرویس خاص طراحی شده اند. به عنوان مثال، صفحه فرود خدمات نانو سرامیک خودرو، با بک گراند تیره (دارک مد) طراحی شده، خدمات نانو سرامیک خودرو را به بهترین نحو ارائه می دهد و تجربه کاربری فراگیر و فریبنده ای را ایجاد می کند. در همین حال، بخش‌های دیگر وب‌سایت طراحی روشن دارند که یکپارچگی و انسجام را در کل طراحی نشان می دهد.

طراحی سایت به انگلیسی
طراحی سایت به انگلیسی

ناوبری بدون زحمت

با درک اهمیت تجربه کاربری یکپارچه، پروژه طراحی سایت به انگلیسی همچنین دارای یک مگا منو است. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون زحمت در سرویس‌های مختلف ارائه شده توسط Alpha پیمایش کنند و بازدیدکنندگان را راحت‌تر به اطلاعات خاصی که به دنبال آن هستند، برساند. بالابان مارکتینگ با بهینه سازی ناوبری وب سایت، اطمینان حاصل کرد که مشتریان می توانند به سرعت و کارآمد به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشند.

نتیجه

از طریق تلاش مشترک بین Alpha و بالابان مارکتینگ، پروژه طراحی سایت به انگلیسی با موفقیت جایگاه اینترنتی Alpha را ارتقا داد. وب سایت جدید Alpha با طراحی بصری خیره کننده، صفحات فرود مناسب، پورتفولیو اختصاصی و سیستم ناوبری بصری، خود را به عنوان یک مرکز جذاب برای افراد و مشاغلی که به دنبال خدمات تبلیغاتی و دیتیلینگ خودرو هستند، معرفی می کند.

Alpha با پذیرش اصول طراحی پیشرفته، تجربه کاربری یکپارچه و بهینه سازی سئو، آماده است تا از سایر وب سایت های این صنعت پیشی بگیرد. وب سایت بازطراحی شده جوهره هویت برند Alpha را به نمایش می گذارد و تعهد آنها به برتری و نوآوری را نشان می دهد.

بحث که به همین جا ختم نمی شود...

در بالابان مارکتینگ، ما معتقدیم که هر مکالمه فرصتی برای یادگیری و رشد است. ما برای نظرات شما ارزش قائل هستیم و دوست داریم نظرات شما را در مورد موضوع این صفحه بشنویم. دیدگاه منحصر به فرد شما ممکن است جنبه هایی از موضوع را که ما هنوز در نظر نگرفته ایم روشن کند. با درج کامنت، نه تنها به بحث جاری کمک می کنید، بلکه به ما کمک می کنید تا محتوای ارزشمندتری برای مخاطبان خود ایجاد کنیم. بنابراین خجالتی نباشید – دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بیایید با هم به گفتگو ادامه دهیم! به یاد داشته باشید، بحث به اینجا ختم نمی شود.

تقویم

می 2024
شیدسچپج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

جستجو

Search
4.3 8 رای ها
Rate us!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها